Rudens

Ir 19.oktobris un pie mums jau kādas 2 dienas ir iestājies rudens…. Pat lietus viendien nolija… Tiesa gan lietus bija tik “spēcīgs”, ka pat peļķes uz asfalta neveidojās, vien slapjš asfalts, turklāt galvenais lietus rādītājs bija tas, ka cilvēki staigāja ar lietussargiem un kapucēm… Mūsu, ziemeļnieku izpratnē, šis lietus nebija lietus un mierīgi varēja iztikt bez lietus un atļauties salīt, jo tas tāds vasaras beigu lietutiņš vien bija. Gaisa temperatūra ir vairs tikai 15C, neatkarīgi no diennakts stundas, bet brīžam liekas nedaudz vēsi, tas laikam tāpēc, ka pirms nedēļas vēl bija 30C, krasas gaisa temperatūras svārstības.

Runājot par krāsainajām rudens lapām, dažiem kokiem ir iesarkanas lapas un daži pat met nost, bet tas vairāk tāpēc, ka kokiem notiek dabiskā lapu apmaiņa, tukši koki nepaliek… un rozes, tās joprojām zied…:)

Un uz mana balkona arī sāk ziedet puķē baltiem ziediņiem un narcises jau krietni paaugušās, drīz taisīs pumuprus…:) Tāds mums te rudens..:)

About Meldra

Hi, I'm from Latvia but now I'm living in California. In Latvia I was studying in University of Latvia history program and obtained bachelor’s degree. My hobby is beading and similar handicraft. I like singing in choir and reading books.
Šis ieraksts tika publicēts Nieki. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

1 Response to Rudens

  1. Līva saka:

    jūs pa vienu solīti atpaliekat. šorīt kurpītes dabūja sajust pārsteigumiņu – sniegu.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s