Sunnyvales grupas Ziemassvētki

Sunnyvales grupa (tā mūs dēvē tie latvieši, kuri šeit- San Francisco un tās apkaimē- ir jau ilgāku laiku) nolēma 25.decembrī sanākt kopā un uzrīkot nelielu Ziemassvētku pasākumu. Līdzi jāņem dāvaniņā 5$ vērtība, uzkodas, dzejolītis, lai var saņemt dāvaniņu un, protams, labs garstāvoklis!:)

Tā nu 25.12. pievakarē grupa sapulcējās pie Māras mājās, kur bija izrotāta svētku eglīte un pa visiem saklātie galdi atkal vai lūza no pārticības! 🙂 Kā jau pie latviešiem!

Vakara jautrākā daļa, kā jau to varēja nojaust, sākās brīdī, kad zem eglītes večuks bija paslēpis kaudzi ar dāvanām! Jāsaka kā bija- visi bija mācījušies pantiņus- cits varbūt bija to darījis pirms dienas, cits pirms 5 vai 10 gadiem, bet katram bija savs pantiņš, savs priekšnesums! Visnotaļ jautri!

Bet Ziemassvētki tika nosvinēti godam- gan lieliem, gan maziem, gan dāvanu atsaiņošanu (prieks bija gan lieliem, gan maziem), gan karstvīna glāzēm:)

About Meldra

Hi, I'm from Latvia but now I'm living in California. In Latvia I was studying in University of Latvia history program and obtained bachelor’s degree. My hobby is beading and similar handicraft. I like singing in choir and reading books.
Šis ieraksts tika publicēts svētki. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s