Kas es esmu?!!

Esmu pavisam vienkāršs cilvēks. Arī man, kā lielai daļai cilvēces uz šīs pasaules, ir savi sapņi- realizētie, nerealizētie un daļēji realizētie-, savas idejas, savi niķi un stiķi, bez tiem neviens cilvēks nevar iztikt.

Savu lielāko mūža daļu esmu dzīvojusi Kandavā- nelielā pilsētiņā Kurzemē, vēlāk mans dzīves ceļš mani aizveda uz Rīgu, kur studēju un nodzīvoju sešus manas dzīves gadus- gan kā students, gan kā pieaugušais- ik rītu ejot uz darbu un vakarā mājās, pa ceļam iegriežoties sev interesantās un mani attīstošās vietās. Pavisam nesen mans dzīves ceļš pavērās vēlreiz un tagad esmu no Latvijas tik tālajā Kalifornijā, kur atkal varu sevi pilnveidot- gan garīgi, gan fiziski, gan ar jaunām zināšanām un iemaņām, gan ar jauniem paziņām un draugiem. Cik ilgi būšu Kalifornijā, to rādīs laiks, bet noteikti šo laiku izmantošu pa visiem 100%. 🙂

Neatradāt atbildi uz jautājumu- “Kas es esmu?” Varbūt manos blogos varēsiet to atrast, resektīvi, uzzināt par maniem sapņiem, hobijiem, ikdienu un daudzko citu..:)

4 Responses to Kas es esmu?!!

 1. vinifreds saka:

  sveiciens no Latvijas, lai Tev veicas …

 2. Anita saka:

  Darbiņiem nav ne vainas,smuki

 3. Anita saka:

  Meldriņ, turpini rakstīt!Tas aizņem laiku, bet tik interesanti lasīt…

 4. mady saka:

  Sveiki!
  Pamanīju šo blogu pavisam nejauši ,jo mekēju informāciju par to,kā svin Haloweenus ārpus Latvijas! Labprār uzdotu vel pāris jautājumus,lūdzu sazinietiesar mani,ja ir laiks!

  Lai brīnišķīga diena,
  sonrisa@inbox.lv

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s